Altim Aluminyum
  • KALİTE POLİTİKAMIZ Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin, makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan kalite sistemimiz, zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir. Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; taahhütlerimiz çerçeve... Detay »
  • Misyonumuz, Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak,  çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizi... Detay »
  • ALTİM ALÜMİNYUM LTD.ŞTİ. 2003 yılında kurulmuş ve Kasım 2003 tarihinden itibaren Alüminyum Profil imalatı konusunda faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız; Alüminyum Ekstrüzyon konusunda deneyimli kadrosu, bünyesine olan 900 tonluk1460 US tonluk ve 2000 tonluk  Ekstrüzyon presleri ile müşteri talepleri doğrultusunda çok sayıda firmaya ve sektöre hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz üretimler ağırlıklı olarak Otomotiv sektörü, Elektrik-elektronik sanayi, Makine ve ekipman imala... Detay »